Untitled Document
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özel Fer Soma Göz Dal Merkezimiz, Sağlık Bakanlığının ayakta teşhis ve tedavi yapılan özel sağlık kuruluşları hakkındaki yönetmelik hükümleri doğrultusunda 16/10/2007 yılında Kurtuluş Mahallesi İdman Sokak No:38/K Soma / MANİSA adresinde ilk defa sağlık hizmeti sunumuna başlamıştır.

Merkezimiz, Op. Dr. Taylan YILMAZ ve Op. Dr. Arif KARAKAYA tarafından kurucu ortak olup Limited Şirket olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Merkezimiz, SGK ( SSK, Bağ-kur E.S ) ve Maliye Bakanlığı ile anlaşmalı olup tüm hak sahipleri merkezimizden sağlık hizmeti almaktadırlar.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sağlık Hizmetlerini çağdaş tıbbın gereği olarak tıbbi etik ve ahlak kuralları çerçevesinde hasta haklarına saygılı ve beklentileri doğrultusunda en üst seviyede sunmak ve sürdürmektir. Aynı zamanda personelin mutluluğu ve ekip çalışmasını esas alan huzurlu bir çalışma ortamı yaratmakladır, bu çerçevede Sağlık Hizmetinin en üst seviyede kesintisiz sunulması kalite politikamızdır.

 

VİZYONUMUZ

Göz Hastalıkları konusunda tüm olanaklarını kullanan dünya standartlarında tanı tedavi bakım hizmetleri veren Bölge Göz Dal Hastanesi konumuna gelmek.

 

MİSYONUMUZ

 Çağdaş tıbbın imkanları dahilinde Göz Hastalıkları konusunda sorunların doğru tanı ve tedaviyle, mevcut tıbbi teknoloji ve uzman kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktır.